Apsipirkimo taisyklės

1. APSIPIRKIMAS

1.1 Pirkėjas, apsilankęs elektroninėje parduotuvėje, išsirenka jam patinkančias prekes, kurių pagrindu yra suformuojamas prekių krepšelis. Po prekių krepšelio suformavimo, Pirkėjas suveda duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti ir įsigyti: vardą, pavardę, gimimo metus, adresą, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes.

1.2 Užsakymas laikomas vykdomu, kai Pardavėjas gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už prekes. Pardavėjas atsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką, kuriuo patvirtina, kad užsakymas yra vykdomas.

1.3 Užsakymas laikomas įvykdytu, kai prekės yra išsiunčiamos Pirkėjui. Pardavėjas atsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką kuriuo patvirtina, kad užsakymas yra įvykdytas. PVM sąskaita faktūra pridedama prie siuntos.

1.4 Tuo atveju, kai pirkėjas pasirenka prekių atsiėmimą Dominikonu14 galerijoje, esančioje Dominikonų g.14, LT-01131 Vilnius, Pardavėjas atsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką, kuriuo patvirtina, kad užsakymas yra įvykdytas ir praneša, kad prekės jau paruoštos ir pirkėjas gali jas atsiimti. PVM sąskaita faktūra išrašoma atsiimant prekes.

1.5 Kitu atveju prekės išsiunčiamos pagal pirkėjo pasirinkimą per LP Express, OMNIVA siuntų savitarnos terminalus arba per LP Express, OMNIVA kurjerių tarnybą, per Lietuvos paštą, Dovanų kuponai siučiami tik el.paštu.

1.6 Dovanų kuponas yra tik elektroninis. Elektroninis kuponas PDF formatu bus išsiųstas Jums el. paštu nurodytu adresu.

1.7 Jeigu apmokėjote užsakymą ir negavote Dominikonu14 el.laiško, pasitikrinkite „Spam“ (šlamšto) skyrelį, jei ir „Spam“ (šlamšto) skyrelyje neradote, informuokite mus el. paštu eshop@dominikonu14.com. 

1.8 Suformuoto ir apmokėto prekių užsakymo anuliavimas ar koregavimas nėra galimas.

1.9 Minimali prekių užsakymo suma yra 20 EUR.

1.10 Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje ir galutiniame užsakymo lange nurodomos eurais su PVM.

2. APMOKĖJIMAS

2.1 Apmokėti už pasirinktas prekes www.dominikonu14.com   elektroninėje parduotuvėje  saugu ir paprasta.

2.2 Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes apmokėdamas už prekes internetu arba bankiniu pavedimu.

2.3 Mokėjimą galima atlikti internetu per PayPAL, PAYSERA mokėjimo sistemą, bankiniu pavedimu į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą .

2.4 Vykdant prekių užsakymo apmokėjimą, į mokėjimo paskirtį būtina įrašyti: vardą, pavardę, užsakymo numerį.

3.PRISTATYMAS 

3.1 Prekių pristatymas nemokamas, esant šioms sąlygoms:

3.1.1 Atsiimant prekes Dominikonu14 galerijoje, Dominikonų g. 14, LT-01131 Vilnius. Pirkėjas, pasiimantis siuntinį, privalo pateikti užsakymo numerį ir savo tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Parduotuvės darbo laikas:
I-V  10:00-19:00, VI   10:00-18:00, VII  10:00-17:00 

3.1.2  Lietuvoje Užsakant prekių už 35 EUR ir daugiau .

3.1.3  EU šalyse Užsakant prekių už 250 EUR ir daugiau

3.2 Prekių pristatymas mokamas, esant šioms sąlygoms:

3.2.1 Lietuvoje Užsakant prekių iki 35 EUR , pristatymas kainuoja 3 EUR siunčiant per 

LP Express, OMNIVA paštomatus arba 3 EUR siunčiant per LP Express, OMNIVA kurjerius.   

3.2.2 EU šalyse Užsakant prekių iki 250 EUR , pristatymas  kainuoja 15 EUR

3.2.3 Ne EU šalyse yra mokamas ir galimas tik susisiekus su administracija.

3.3 Prekių pristatymas vykdomas vienu iš pasirinktų būdu:

per LP Express kurjerių tarnybą;

per LP Express siuntų savitarnos terminalus;

per Lietuvos paštą.

El. paštu (tik perkant dovanų kuponą) 

per OMNIVA siuntų savitarnos terminalus;

per OMNIVA kurjerių tarnybą;

3.4 Pasirinkus pristatymą per LP Express kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu arba SMS pranešimu prieš pristatydamas siuntą.

3.5 Pasirinkus pristatymą į LP Express ar Omniva siuntų savitarnos terminalus, gausite SMS pranešimą su nurodyta informacija siuntos atsiėmimui.

3.6 Pristatoma per 2-3 darbo dienas, siunčiant OMNIVA kurjeriu arba atsiimant OMNIVA pasirinktame paštomate

3.7 Pristatoma per 1-3 darbo dienas, siunčiant LP Express kurjeriu arba atsiimant LP Express

pasirinktame paštomate.

3.8 Pristatymas užsienyje, priklausomai nuo gavėjo adreso, gali užtrukti iki dviejų savaičių.

3.9 Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.

3.10 Jei turite klausimą dėl užsakymo suformavimo,pristatymo,galite kreiptis 

tel.+370-655-81575, +370-667-39600 arba meilu eshop@dominikonu14.com .

4.GRĄŽINIMAS

4.1 Prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

4.2 Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

4.3 Negrąžinamos prekės: apatiniai ir/arba miego drabužiai; juvelyrikos dirbiniai; dovanų kuponai; knygos; reprodukcijos, fotografijos, atvirukai ir kiti poligrafijos dirbiniai; paveikslai; patalynė; šviestuvai; laikrodžiai; kvepalai.

4.4 Gavęs prekes, Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę (ar nėra pažeista išorinė pakuotė) bei pasirašyti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės. 
4.5 Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą

4.6 Jeigu Pirkėjas, priėmęs siuntą, pastebi prekių neatitikimą, gamyklinį broką ar kitus prekių defektus, apie tai nedelsiant informuoja Pardavėją. Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės prekes, Pardavėjas atidžiai patikrina grąžintą prekę ir pateikia savo išvadas el. paštu  per 3 darbo dienas nuo gautų grąžintų nekokybiškų prekių. Pasitvirtinus skundui dėl netinkamos prekių kokybės, Pardavėjas įsipareigoja pasiūlyti analogiškas kokybiškas prekes ir išsiųsti pirkėjui, padengiant siuntimo išlaidas, taip pat grąžinamų nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas. Jeigu Pardavėjas negali pasiūlyti analogiškų kokybiškų prekių, tuomet Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus už prekes per 10 darbo dienų, kartu padengiant grąžinimo išlaidas, taip pat grąžinamų prekių siuntimo išlaidas. 

4.7 Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų;

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

  Grąžinant prekę būtina pateikti prekė įsigijimo dokumentą – sąskaitą faktūrą, laisvos           formos – Grąžinimo PRAŠYMĄ su prekės užsakymo numeriu,įvardijant prekės grąžinio priežastį,taip pat vardą,pavardę , banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti.

4.8 Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų;

4.9 Prekes galima grąžinti arba pakeisti atvykus  į Dominikonu14 galeriją, Dominikonų g.14, LT-01131 Vilnius arba atsiųsti paštu.

5.0 Informuokite  mus apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis el.laišku 

adresu: eshop@dominikonu14.com .

5.1 Už Pirkėjo grąžintas prekes pinigai grąžinami, banko pavedimu į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos.