galerija vilniuje

Susipažinkime

Dominikonu14, tai yra maža grožio mylėtojų komanda, siekianti išgryninti baltiško meno esmę.

Mūsų galerijoje, esančioje tarp akmenimis grįstų istorinio senamiesčio gatvių, pristatomi įvairūs rankų darbo gaminiai, kurių kiekvienas pasakoja apie tradicijas, naujoves ir kūrybiškumą iš pačių širdies gelmių. Mūsų kuruotoje kolekcijoje atsispindi šimtmečių senumo technika, persmelkta šiuolaikinio kūrybiškumo. Mūsų galerija, tai prieglobstis viskam, kas gražu ir nepaprasta.

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su daugiau nei 100 talentingų kūrėjų iš visų Baltijos šalių. Kiekvienas kūrėjas į mūsų erdvę atneša unikalų požiūrį, stilių ir įgūdžių rinkinį, praturtindamas mūsų kolekciją savo aistra ir kūrybiškumu. Nuo patyrusių amatininkų, turinčių ilgametę patirtį, iki naujų talentų, tik pradedančių savo kelionę, mūsų menininkų bendruomenė yra tokia pat įvairi, kaip ir jų meno kūriniai.

lietuviu menininku galerija

Mūsų svajonės ir tikslai

Siekiame ugdyti Baltijos šalių menininkų kūrybiškumą ir matomumą, sujungiant juos su išrankiais pirkėjais ir meno entuziastais. Kuriame erdvę, kurioje Lietuvos ir Baltijos šalių menininkai gali pasidalinti savo talentais, idėjomis ir istorijomis, o Jums suteikiame galimybę atrasti ir įsigyti unikalių meno kūrinių, kurie rezonuoja su Jūsų unikaliu požiūriu ir jaudina iki sielos gelmių.

Dominikonu14 , tai daugiau nei galerija – tai dinamiškas kultūros centras, kuriame meno mylėtojai ir kūrėjai susirenka pasidžiaugti Lietuvos ir Baltijos šalių meno turiniu ir įvairove. Mažindami atotrūkį tarp menininkų ir publikos, siekiame prisidėti prie vietinės meno draugijos augimo ir tvarumo, puoselėti bendruomenę, kuri vertina kūrybiškumą, autentiškumą ir saviraišką.

Dominikonu14 įsipareigojame siekti meistriškumo, autentiškumo ir naujovių. Didžiuojamės kurdami nepaprastos keramikos, skulptūrų, papuošalų, aksesuarų, drabužių ir smulkių dovanų kolekciją, kurią su aistra ir įgūdžiais kuria talentingi amatininkai iš Lietuvos ir viso Baltijos regiono. Kiekvienas mūsų galerijos kūrinys yra sukurtas tikrų talent, kurie sugeba žvelgti į pasaulį su meile.

lietuviu kureju aksesuarai

Kas mes esame?

Paprastais žodžiais tariant – mes esame galerija ir erdvė naujiems, kylantiems talentams parodyti. Mes turime daug erdvės jūsų kūrybingoms idėjoms ir mintims . Bet tai ne apie mus! Viskas yra apie naujus talentus ir Jus, kurie trokštate kažko ypatingo.
Jums patinka rasti naujų vietinių dizainerių ir amatininkų, taip pat  norite susitikti su jais.
Jūs mėgstate išskirtinumą ir autentiškumą, kuris yra lokalus ir artimas Baltijos šaknims.
Jums patinka aktyvi ir interaktyvi erdvė įvairiausiems renginiams, parodoms ir pan.
Praneškite mus, jei turite idėjų, darbų ar kūrinių, kurie gali tilpti į mūsų galerijos vertybes ir viziją.